Zabiegi

Esthederm

Esthederm


OSMOCLEAN

Zabieg przeznaczony dla skóry zanieczyszczonej, matowej i pozbawionej blasku. Zapewnia profesjonalne, dogłębne oczyszczenie cery.

Odświeża cerę i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie warstwy hydrolipidowej. Pobudza naturalny mechanizm obrony skóry, aktywując je florę saprofityczną. Sprawia, że skóra staje się dotleniona, wygładzona i przygotowana do dalszej pielęgnacji. Osmoclean to również początkowy etap każdego zabiegu Esthederm.

 

CYCLO SYSTEM

Zapewnia kompleksowe odmładzanie dojrzałej cery i okolic oczu. Przeznaczony jest dla osób, u których występują głębokie zmarszczki, ścieńczenie skóry, utrata elastyczności, jędrności i gęstości. Celem zabiegu jest przywrócenie trybu działania młodej skóry oraz rekompensata niedoborów hormonalnych i ich wpływu na cerę. Zabieg obejmuje również głęboki masaż brzucha oraz nakłuwanie rollerem. Skóra po zabiegu staje się wygładzona, promienna, odzyskuje blask i komfort. 

 

EXPERT HYALURONIC

Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej, wymagającej nawilżenia, z drobnymi zmarszczkami i liniami. Istota działania zabiegu opiera się na dobroczynnych właściwościach kwasu hialuronowego. Niweluje uczucie ściągnięcia i szorstkości zapewniając długotrwały komfort. Po zabiegu skóra staje się wygładzona, optymalnie nawilżona i miękka w dotyku. 

 

EXPERT PROPOLIS

Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry trądzikowej i tłustej, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Propolis przyspiesza gojenie oraz stymuluje proces regeneracji w naskórku. Zmniejsza tendencję skóry do tworzenia się blizn potrądzikowych. Skóra po zabiegu staje się oczyszczona, odświeżona, matowa i pełna promiennego blasku.

 

EXPERT VITAMIN E²

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry naczyniowej, zaczerwienionej, wrażliwej i nadreaktywnej. Opiera się na działaniu unikalnego kompleksu witaminy E. Zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia, koi i łagodzi. Przywraca skórze długotrwałe uczucie ukojenia i komfortu oraz redukuje jej wrażliwość negatywny wpływ czynników zewnętrznych.

 

Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych