Zabiegi

Plazma

Plazma

          Plexr jest medycznym urządzeniem działającym na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, która nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta.

          Urządzenie służy głównie do zabiegów blefaroplastyki powiek górnych i dolnych dzięki zdolności do obkurczania i usuwania nadmiaru wiotkiej skóry. Efekty osiągane urządzeniem PLEXR są porównywalne z efektami zabiegów chirurgicznych.
          PLEXR znajduje również zastosowanie w usuwaniu niektórych typów zmarszczek np. zmarszczek palacza, leczeniu trądzika oraz wszędzie tam gdzie wskazany jest lifting wiotkiej skóry np. na szyi.
  blefaroplastyka powiek
         W zależności od stopnia zaawansowania zmian skórnych oraz wskazania efekt leczenia przy użyciu terapii PLEXR uzyskujemy po 1 do 4 zabiegach. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.
        Procedura zabiegowa polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia i nekrozy otaczających tkanek. Procedura trwa ok. 20-30 minut a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się od 4 do 7 dni. Po zabiegu może wystąpić opuchlizna i zaczerwienienie.


Plexr cennikMedycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych