Zabiegi

Krioliza CoolTech

Krioliza CoolTech

Kriolipoliza jest zabiegóiem służącym redukcji tkanki tłuszczowej. Na skutek kontrolowanej ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Leżące powyżej skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

Krioliza CoolTech
Jak to działa?

W trakcie zabiegu aplikator schładza tkankę tłuszczową. Temperatura zabiegowa aplikatora jest stała i wynosi -8 C. Precyzyjnie określony czas chłodzenia zapewnia skuteczność zabiegu bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. Skóra jest chroniona za pomocą specjalnej membrany. Podczas zabiegu aplikator nie tylko chłodzi, ale również zasysa skórę, tymczasowo redukując przepływ krwi. Zwiększa to precyzję chłodzenia na wybranym obszarze.

rys strona

Jak przebiega zabieg?

Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry.

Jak długo trwa zabieg?

Na danym obszarze zabieg trwa 70 minut. Jest to czas który doświadczalnie został określony jako najbardziej optymalny.

Na ilu obszarach można wykonać zabieg?

W trakcie jednej sesji wykonuje się zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach np. brzuchu i udach przy czym równocześnie na dwóch obszarach (dwie głowice pracują równolegle).

Jak często można wykonać zabieg?

Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 45 dni. Na różnych obszarach co 15 dni. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi.

Kiedy jest widoczny rezultat?

Widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg  jest całkowicie bezbolesny.

Na jakich okolicach można wykonać zabieg?

Zabieg można wykonać na następujących okolicach:

okolice CoolTech
Zabieg kriolizy tkanki tluszczowej za pomocą aparatu CoolTech można łączyć z zabiegami wykorzystującymi drenaż i prąd RF do modelowania sylwetki.


Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych