Zabiegi

Skóra trądzikowa


Zabieg tretinoinowy
Regulujący procesy rogowacenia, normalizujacy wydzielanie sebum, o działaniu przeciwzapalnym, hamującym tworzenie zaskórników, przyspieszającym leczenie zmian grudkowo-krostkowych, polecany w leczeniu trądzika, jako kontynuacja leczenia podtrzymującego. Zabieg jest dostępny
w stężeniach 10% lub 15%
 
Maska tretinoinowa 10%
Reguluje procesy rogowacenia i różnicowania keratynocytów, zmniejsza przyleganie i ułatwia złuszczanie korneocytów, normalizuje procesy złuszczania w przewodach gruczołów łojowych, a poprzez umożliwienie ewakuacji wydzieliny gruczołów prowadzi do ograniczenia komedogenezy (tworzenia zaskórników) i zmniejsza stan zapalny.
 
Maska tretinoinowa 15%
Stężenie 15% przeznaczone jest dla skóry dojrzałej - reguluje procesy rogowacenia i różnicowania keratynocytów, zmniejsza przyleganie i ułatwia złuszczanie korneocytów, normalizuje procesy złuszczania w przewodach gruczołów łojowych, a poprzez umożliwienie ewakuacji wydzieliny gruczołów prowadzi do ograniczenia komedogenezy  oraz pobudza syntezę kolagenu i angiogenezę. Ponadto stężenie 15%-towe ma działanie przeciwzmarszczkowe.
 
Esthederm - Expert Propolis
Do skóry z tendencją do trądziku (widoczne zaskórniki i krosty), cera szara, gruba z widocznymi rozszerzonymi porami. Głęboko oczyszczający zabieg, błyskawicznie przywraca skórze zdrowy wygląd. Propolis przyspiesza gojenie, stymuluje procesy regeneracyjne naskórka, ograniczając w ten sposób ryzyko powstania blizn potrądzikowych. Po zabiegu skóra jest odświeżona, promienna, czysta i matowa.
 
Zabieg stosowany jest głównie do skóry dojrzałej - oczyszcza, zwalcza niedoskonałości i chroni skórę przed oznakami starzenia. Wykorzystanie preparatów o unikalnym połączeniu kwasów zapewnia efektywne usunięcie martwych komórek naskórka, odblokowanie porów skóry oraz uregulowanie wydzielania sebum, co pozwala na redukcję niedoskonałości i zapobiega ich nawrotom. Zabieg może być stosowany jako przygotowanie do peelingów chemicznych oraz w zapobieganiu oznak starzenia.
 

Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych