Zabiegi

Modelowanie twarzy

Modelowanie twarzy

Proces starzenia się skóry polega nie tylko na pojawianiu się zmarszczek ale przede wszystkim na utracie objętości tkanki podskórnej. Charakterystyczne wgłębienia, zapadnięcia są widoczne w okolicach skroni, policzków, „doliny łez” i w dolnej części twarzy powodują, że odbieramy osobę jako starszą. Proces ten zaczyna być widoczny około 35-40 roku życia i pogłębia się w miarę upływu lat. Zmiany w postaci opadania policzków, podkreślenia i pogłębienia fałd nosowo-wargowych, opadania kącików ust, zmniejszenia brody związane są z wiotczeniem skóry oraz fizjologicznym procesem zanikania tkanki podskórnej.

                                                               volumetria
Volumetria
Z pomocą przychodzi dermatologia estetyczna oferując zabiegi umożliwiające precyzyjne modelowanie twarzy, które umożliwia uzyskanie efektu chirurgicznego liftingu skóry przy zachowaniu indywidualnych cech twarzy. Dobór zabiegu poprzedzony jest dokładna analiza proporcji i zmian, które nastąpiły z upływem życia.

Umów się na konsultacje z naszym specjalistą. Dobierzemy najlepszy zabieg mający na celu modelowanie twarzy i przywrócenie jej właściwego kształtu. Zapraszamy Pacjentów nie tylko z Częstochowy, ale i Katowic oraz pozostałych części województwa. Nowoczesna aparatura, najlepszej jakości preparaty i wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że możesz nam zaufać.

Możliwe zabiegi:

Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych