Zabiegi

Endermologia - LPG ALiance

Endermologie LPG AllianceEndermologie® LPG Alliance
Będąc na rynku urody i odnowy biologicznej już od wielu lat, endermologie potwierdziła swoją skuteczność w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Urządzenia endermologie przez ten cały czas były udoskonalane i obecnie ewoluowały do najnowszej wersji, która potrafi jeszcze więcej od swoich poprzedniczek. Poprawiona technika stymulacji skóry i warstwy podskórnej daje możliwość poprawy metabolizmu komórkowego, poprawę procesów zachodzących w komórkach oraz ich regenerację.  Najnowsza technologia pozwoliła połączyć trzy problemy, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu oraz ilość ich powtórzeń.
 
Nowy patent Endermologie® LPG Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu.
Endermologie® LPG Alliance oddziałowuje w trzech wymiarach na Twoje ciało:
• Redukuje miejscowo zlokalizowanąi oporną tkankę tłuszczową
• Wygładza cellulit
• Ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
 
Nowy patent endermologie® LPG Alliance umożliwia zastosowanie urządzenia nie tylko do okolic ciała ale i do twarzy szyji i dekoltu co do tej pory nie było możliwe. Specjalna głowica dedykowana do okolic twarzy w naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:
• Kolagenu dla jędrnej skóry
• Elastyny dla sprężystości
• Kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry
 
Produkcja nowego kolagenu oraz naturalnego kwasu hialuronowego  pozwala przywrócić objętość skóry właściwej, a także „wypełnić” drobne zmarszczki. Synteza elastyny w skórze sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna i odporna na liczne mikroskurcze mięśni, które często są powodem powstawania zmarszczek mimicznych.
Endermologie® LPG Alliance oferuje następujące programy do okolic twarzy:
 

Likwidacja podwójnego podbródka

Mało estetyczny podwójny podbródek jest problemem, z którym borykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, w każdym wieku: zniekształca rysy twarzy i obciąża ją. Powstaje w wyniku nagromadzenia fałdy tłuszczu, ale może mu również towarzyszyć opadanie skóry, spowodowane spowolnieniem procesu syntezy włókien kolagenowych i naturalnej elastyny.
Dzięki możliwości regulacji głowicy zabiegowej LPG® technika endermologie® stymuluje adipocyty (komórki tłuszczowe), skutecznie likwidując zalegające komórki tłuszczowe. Umożliwia ona również ponowne modelowanie konturów twarzy dzięki funkcji wypełniającej, dającej efekt napiętej skóry. 
 

Przywracanie naturalnego owalu twarzy, ujędrnianie

Z wiekiem owal twarzy traci swój kształt i odcień, zmarszczki mimiczne pogłębiają się, a powieki opadają. Skóra stopniowo rozciąga się, powodując ogólne osłabienie i zniekształcenie twarzy.
Głowica zabiegowa generuje mikroimpulsy na powierzchni skóry, jednocześnie dbając o komfort klienta. Ten prawdziwy trening dla osłabionej skóry głęboko i naturalnie stymuluje produkcję niezbędnych włókien, odpowiedzialnych za napięcie skóry — kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego  — aby osiągnąć natychmiastowy i trwały efekt liftingu. 

 

Program rozświetlający skórę

Stres, zanieczyszczenie powietrza, brak snu oraz palenie to czynniki wpływające na pogorszenie kondycji skóry: spowalniają one mikrocyrkulację żylną i limfatyczną oraz powodują gromadzenie się toksyn. Skóra traci wtedy swój blask, a cera staje się nieregularna. 
Głowica zabiegowa LPG® generuje mikroimpulsy na całej powierzchni twarzy i szyi, co stanowi prawdziwy trening dla osłabionej skóry. Ta unikalna, bezbolesna stymulacja polega na delikatnym złuszczaniu skóry, dotleniając tkankę i aktywując mikrocyrkulację w celu ujednolicenia i „rozświetlenia” cery. 
 

Ponadto oferuje dodatkowe programy: 

  • doskonałe oczy i usta
  • komórkowa regeneracja
  • dekolt i biust
  • program drenujący
 
Endermologie® LPG Alliance oprócz tradycyjnych zabiegów antycellulitowych i ujędrniających oferuje również specjalny program „lekkie nogi”
Ciężkie i bolące nogi, opuchnięte kostki i stopy… to objawy problemów układu krążenia krwi i limfy w tkankach. Nagromadzone w organizmie toksyny powodują obrzęki, które mogą powstawać nawet w przeciągu jednego dnia lub w określonych momentach cyklu kobiety. Przyczyny? Długotrwałe pozostawanie w pozycji stojącej lub siedzącej, nadmiar soli w diecie, zbyt ciasna odzież oraz wysokie temperatury mogą zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia.
Dzięki możliwości regulacji nowej opatentowanej głowicy zabiegowej Alliance technika endermologie® umożliwia aktywację procesu eliminacji zbędnych substancji z organizmu i pobudza krążenie, łagodząc tym samym objawy zatrzymania wody w organizmie.
Już po pierwszym zabiegu dobre samopoczucie wraca niemal natychmiast. Z kostek ustępuje opuchlizna, powraca uczucie lekkości nóg i szybko odzyskują one właściwy kształt. Proces oczyszczania nóg jest równie skuteczny, co przyjemny. Jest on szczególnie polecany dla kobiet w ciąży. 

Endermologie® LPG Alliance cennik
 

Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych