Zabiegi

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

W naszej klinice makijaż permanentny wykonywany jest metodą Long-Time-Liner® Conture® Make-up. Makijaż doskonale koryguje słabe, nieregularne brwi, podkreśla oczy,  kreski na powiekach górnej i dolnej, zaznacza kontur ust, może je delikatnie powiększyć i wzmocnić ich barwę. Dodatkowo zabieg ten może tuszować blizny w brwiach lub na ustach.

Używane farby i igły oraz urządzenia są zgodne z wymogami higieny i najwyższymi standardami. Wieloletnie testy produktów ze względu na ich przydatność dają dobre wyniki.

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry do 2 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony lub można zdecydować się na coś nowego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek. Wygląd w mgnieniu oka wpływa na poprawę samopoczucia.

Istnieje również możliwość wykonania tatuażu, którego trwałość będzie analogiczna –  do 2 lat (akurat zdąży się znudzić lub miłość przeminąć a tatuażu nie będzie trzeba kosztownie usuwać laserowo).

Przebieg wykonania makijażu permanentnego można przedstawić następująco:

Rozmowa, podczas której ustala i zatwierdza się kolor oraz kształt optymalny dla danego typu urody. Aby wykluczyć wszelkie ryzyko, przed każdym zabiegiem wykonywany jest test na alergię.
Naniesienie na skórę preparatu znieczulającego, który zaczyna działać w ciągu 5 minut (możliwe jest również znieczulenie iniekcyjne). Następnie delikatnie igłą jest rysowany kontur i ostrożnie otwierana górna warstwa skóry. W międzyczasie dalej skóra jest znieczulana i rysowane są kontury. Aby były one czyste i bez zarzutu. Kontury i cienie są wówczas bardzo delikatne i jasne.
Za pomocą delikatnych igieł do skóry wprowadzane są pigmenty. Wprowadzanie pigmentu – na brwiach malujemy delikatne włoski, rzęsy koloryzujemy tuż u nasady, a kontur ust lekko lub całkowicie cieniujemy.
po wykonaniu makijażu permanentnego nakładamy uspokajające i relaksujące kompresy.
bezpośrednio po zabiegu kolor jest ciemniejszy i ulega stopniowemu rozjaśnieniu, dlatego po ok. trzech tygodniach gdy kolor jest już ostatecznie ustabilizowany oraz są widoczne ewentualne niedociągnięcia wykonywana jest bezpłatna korekta kończąca zabieg.

Korzyści:
Kiedy rano się budzisz makijaż jest już gotowy. Podczas sportu, pływania, płaczu makijaż nie rozpływa się. Perfekcyjne usta również podczas całowania i jedzenia. Usunięcie optycznych problemów na twarzy i ciele.

Wady:
Zabieg jest kosztowny.
Gojenie trwa 2 – 3 tygodnie.

Podsumowując, makijaż permanentny jest rozwiązaniem:
  • dla wszystkich, którzy najchętniej wcale się nie malują (również sportowców i ludzi odwiedzających saunę), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo
  • dla kobiet, które mają mało czasu na makijaż
  • dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, maja problemy z wykonaniem makijażu
  • dla wszystkich kobiet i mężczyzn z rzadkimi brwiami, małymi oczami, z bladymi ustami lub ustami o nieregularnym kształcie, z rzadkimi rzęsami
  • dla wszystkich, którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody
  • dla wszystkich osób uczulonych na kosmetyki kolorowe.

Zabieg makijażu permanentnego wykonujemy w naszej klinice w Częstochowie. Dlaczego warto wybrać właśnie Derma Clinic? Ponieważ w naszym działaniu nie uznajemy kompromisów. Do wykonania makijażu tylko najlepszych preparatów i najnowocześniejszego sprzętu. Tylko dzięki temu możemy uzyskać satysfakcjonujący efekt. Masz już dosyć codziennego makijażu? Cenisz sobie perfekcyjny wygląd niezależnie na porę dnia? Zapraszamy do Derma Clinic w Częstochowie, z pewnością dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych