Zabiegi

Zabiegi nawilżające


Skin Ceutucals - zabieg do skóry odwodnionej
Wykorzystane w trakcie tego zabiegu techniki masażu ułatwiają wchłanianie substancji nawilżających. Zastosowane produkty: maska na bazie kwasu hialuronowego, Vit B5 odpowiednio nawilżają, odżywiają oraz wspomagają regenerację skóry, co zapewnia poprawę funkcjonowania jej naturalnej bariery ochronnej, dzięki czemu jest nawodniona, elastyczna, wygładzona i odświeżona. Zabieg ten opiera się na delikatnych gestach, które działają na mięśnie i krążenie krwi, aby odżywiać, rozluźnić i pobudzić skórę. Wykorzystując specyficzne techniki (wachlarze, uciskanie, oklepywanie, ugniatanie). sprawia, że skóra zostaje dogłębnie nawilżona i zregenerowana, a przy tym jej bariera ochronna odnowiona i dodatkowo zwiększona jędrność i elastyczność skóry.
 
Esthederm - Expert Hyaluronic
Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej, wymagającej nawilżenia, z drobnymi zmarszczkami i liniami. Istota działania zabiegu opiera się na dobroczynnych właściwościach kwasu hialuronowego. Niweluje uczucie ściągnięcia i szorstkości zapewniając długotrwały komfort. Po zabiegu skóra staje się wygładzona, optymalnie nawilżona i miękka w dotyku.
 
Mezoterapia bezigłowa
Zabieg pozwalający na szybkie wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą ultradźwięków (alternatywa dla zastrzyków stosowanych w tradycyjnej mezoterapii). Zabieg umożliwia skuteczne dostarczanie składników odżywczych i witamin do skóry, czego efektem jest znaczące zwiększenie jej nawilżenia i poprawa jędrności.
 

Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych