Zabiegi

Zabiegi nawilżające


Mesoetetic - zabieg do skóry odwodnionej
Wykorzystane w trakcie tego zabiegu techniki masażu ułatwiają wchłanianie substancji nawilżających. Zastosowane produkty odpowiednio nawilżają, odżywiają oraz wspomagają regenerację skóry, co zapewnia poprawę funkcjonowania jej naturalnej bariery ochronnej, dzięki czemu jest nawodniona, elastyczna, wygładzona i odświeżona. Zabieg ten opiera się na delikatnych gestach, które działają na mięśnie i krążenie krwi, aby odżywiać, rozluźnić i pobudzić skórę. Wykorzystując specyficzne techniki (wachlarze, uciskanie, oklepywanie, ugniatanie). sprawia, że skóra zostaje dogłębnie nawilżona i zregenerowana, a przy tym jej bariera ochronna odnowiona i dodatkowo zwiększona jędrność i elastyczność skóry.
 
Zabieg ze śluzem Slimaka
Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skórypodraznionej, zapalnej,  suchej, odwodnionej, wymagającej nawilżenia, wyciszenia, łogodzi stany zapalne i  podraznienia.  Niweluje uczucie ściągnięcia i szorstkości zapewniając długotrwały komfort. Po zabiegu skóra staje się wygładzona, optymalnie nawilżona i miękka w dotyku.
 
Mezoterapia bezigłowa
Zabieg pozwalający na szybkie wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą ultradźwięków (alternatywa dla zastrzyków stosowanych w tradycyjnej mezoterapii). Zabieg umożliwia skuteczne dostarczanie składników odżywczych i witamin do skóry, czego efektem jest znaczące zwiększenie jej nawilżenia i poprawa jędrności.
 

Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych