Zabiegi

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowaCo to jest infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa to metoda odmładzania skóry polegająca na wtłaczaniu skoncentrowanych preparatów aktywnych za pomocą hiperbarycznego tlenu. Odbywa się to za pomocą urządzenia, które posiada wbudowany koncentrator przetwarzający powietrze z otoczenia do postaci czystego hiperbarycznego tlenu o stężeniu powyżej 90 %.

Jakie są wskazania do zabiegu?Infuzja tlenowa

    Opóźnianie procesów starzenia,
    Delikatny lifting
    Wypełnienie drobnych zmarszczek,
    Wygładzenie okolicy oczu i ust,
    Redukcja zwiotczenia skóry,
    Odżywienie i nawilżenie, przyspieszenie metabolizmu,
    Niwelacja worków i cieni pod oczami,
    Zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,
    Redukcja przebarwień,
    Redukcja łojotoku, trądziku i rozszerzonych porów.


Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Osoba wykonująca zabieg rozprowadza aktywne serum za pomocą specjalnego aplikatora a następnie wtłacza go do skóry wykorzystując czysty tlen pod odpowiednim ciśnieniem. Zabieg jest bardzo przyjemny, a skóra nawet po kilku dniach jest nadal miękka, promienna, odświeżona i przyjemna w dotyku. Tlen działa odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny, zwarty i świetlisty wygląd. Ponadto ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, powoduje zmniejszenie podrażnień. Zabieg jest bardzo bezpieczny i mogą z niego korzystać również kobiety w ciąży oraz osoby, które mają skórę skłonną do podrażnień.

Jakich efektów można się spodziewać?

Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie. Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda ta rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu. Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się stanów zapalnych i rumienia, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

Jak długo trwa zabieg i jak często należy go wykonywać?

W zależności od okolicy zabieg trwa ok. 1 - 1,5 godziny.
Kuracja obejmuje serię 4-6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i powinien być powtarzany dwa razy w roku. W walce z trądzikiem wykonuje się dwa zabiegi w tygodniu. W celu podtrzymania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu.


Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych