Zabiegi

O klinice

O klinice

DSC Orlitz (1)         Derma-Clinic dr Orlitz jest specjalistycznym, nowoczesnym ośrodkiem dermatologii ogólnej, laserowej, estetycznej oraz dermatochirurgii. Oferujemy również usługi z zakresu kosmetologii które stanowią kontynuację i uzupełnienie oferty dermatologicznej. Świadczymy usługi wykorzystując do terapii lasery najnowszej generacji, urządzenia i sprzęt diagnostyczny.
         Nasz ośrodek rozpoczął działalność w 2000 roku. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się wyłącznie problemami skórnymi począwszy od leczenia chorób skóry przez problemy estetyczne, po pielęgnację, profilaktykę, regenerację i odmładzanie. Wieloletnia praktyka wysoko wykwalifikowanych lekarzy, kosmetologów, fizjoterapeutów i kosmetyczek, w połączeniu z licznymi szkoleniami w kraju i zagranicą oraz wysokiej klasy urządzeniami pozwala nam obecnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie zgodnie z aktualnymi i uznanymi standardami na świecie.

         Zależy nam, by pacjenci mogli korzystać z oferowanych przez nas zabiegów w komfortowych warunkach pod okiem doświadczonych lekarzy.  Wyznajemy zasadę – Zabiegi i leczenie zgodne z duchem nowoczesnej medycyny: maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

                                                                                      

Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych