Zabiegi

Nasz zespół

Nasz zespół


DSC Orlitz (1)Dr n. med. dermatolog
Joanna Magdziarz-Orlitz

            Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Dermatologia estetyczna, jako wyłamująca się w połowie lat 90-tych wąska specjalizacja dermatologii, interesowała mnie od samego początku. Pierwsze kroki w tej dziedzinie poczyniłam już w trakcie specjalizacji dermatologicznej. W 2000 roku ukończyłam specjalizację i otworzyłam prywatną praktykę dermatologiczną. W tym okresie odbywałam liczne kursy i szkolenia z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej. W 2011r obroniłam doktorat z zakresu dermatologii estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
           Należę do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE), Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa (PTL) Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), rady naukowej „ Ekspert Anti-Aging” oraz komitetu naukowego Aesthetic Medicine Platform. Nadal czynnie uczestniczę w licznych sympozjach i szkoleniach w kraju i za granicą ciągle śledząc najnowsze osiągnięcia dermatologii estetycznej, jednocześnie podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuję się w dermatologii estetycznej ze szczególnym zainteresowaniem zabiegami rewitalizującymi i regenerującymi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, peelingów (tworząc własne formuły) oraz zastosowaniem różnych typów laserów i innych najnowszych urządzeń.
          Jestem autorką i współautorką publikacji naukowych w prasie fachowej oraz publikacji w prasie codziennej. Moje wieloletnie już doświadczenie w tej dziedzinie doprowadziło mnie do przejęcia roli szkoleniowca. Obecnie prowadzę szkolenia i kursy medyczne w zakresie technik zabiegowych z zakresu dermatologii estetycznej ze szczególnym uwzględnieniem technik podawania kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, mezoterapii oraz technik łączonych.petrynskaLek. med. specjalista dermatolog
Elżbieta Petryńska

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, specjalista dermatolog. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów, paznokci. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej, zabiegi laserowe. Specjalizuje się w  badaniach dermatoskopowych. Przynależy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i PTD.
posilaLek. med. specjalista dermatolog
Anna Posiła

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, z długoletnim stażem pracy na oddziale dermatologii w Szpitalu im. T. Chałubińskiego w Częstochowie, specjalista dermatolog. Wieloletni konsultant w zakresie dermatologii dziecięcej.  Od 1998 roku zajmuje się leczeniem łuszczycy i innych schorzeń skóry z zastosowaniem fototerapii. Wykonuje zabiegi laserowe, badania dermatoskopowe, peelingi medyczne oraz zabiegi z zakresu dermatologii ogólnej.
chmielDr hab. n. med.  specjalista chirurg
Bogdan Chmiel

 Od 1993 Adiunkt Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, autor ok. 100 publikacji i doniesień zjazdowych. Czynny uczestnik wielu kongresów i zjazdów naukowych o zasięgu europejskim i światowym, otrzymał indywidualną Nagrodę II stopnia Rektora Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w zakresie działalności naukowej w roku akademickim 1999/2000. Członkostwo w organizacjach zawodowych: Polskie Towarzystwo Lekarskie, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Transplantacyjne, Deutsche Gesellschaft fur Klinische Mikrozirkulation und Haemorheologie e.V., Gesellschaft fur Mikrozirculation und Vasculare Biologie e.V., European Society for Surgical Research.


Kasia3Pielegniarka, Kosmetolog, podolog
Katarzyna Pala
RenataRecepcja
Renata Magdziarz

Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych