Zabiegi

Nici liftingujące

Nici liftingujące

Nici liftingujące zwane również chirurgicznymi lub wchłanialnymi to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici liftingujące nie wymagają zabiegów ze skalpelem i gwarantują natychmiastowy efekt. Pacjent przychodzi do kliniki rano i opuszcza ją tego samego dnia – ale już 10 lat młodszy!

Odzyskanie przemijającej młodości jeszcze nigdy nie było takie proste i bezpieczne. Starzenie się skóry to nieunikniony, rozpoczynający się już w wieku 30 lat, proces związany ze zmianami zachodzącymi w całym organizmie.  Co więcej, w przeciwieństwie do naszych narządów i układów wewnętrznych, skóra człowieka poddawana jest dodatkowo codziennemu działaniu słońca oraz innych czynników atmosferycznych. Wraz ze zwiotczeniem tkanek, na twarzy pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się obwisła – zwłaszcza w okolicy brwi, oczu, policzków, żuchwy i szyi. Do tej pory, tradycyjny lifting wymagał niestety mocno inwazyjnej operacji chirurgicznej, pociągającej za sobą nierzadko liczne, dokuczliwe i bardzo niebezpieczne efekty uboczne. Na szczęście pojawiła się nowa skuteczna alternatywa - nici wchłanialne, które powinny zrewolucjonizować ten segment medycyny estetycznej. Ich zastosowanie jest niemal bezinwazyjne i nie pozostawia na twarzy żadnych widocznych śladów. Nici po zaaplikowaniu zaczyna pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny już zaraz po zabiegu. Z czasem nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie.
Zastosowanie nici wchłanialnych jest zalecane szczególnie osobom w wieku od 30 do 60 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz, a zarazem uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. 

Zabieg nićmi liftingującymi jest metodą małoinwazyjną. Jeszcze tego samego dnia Pacjent może wrócić do domu i cieszyć się młodym wyglądem. Z


Medycyna estetyczna

Maksimum efektu, minimum ryzyka, powikłań i skutków ubocznych.

Dermatologia

  • Ogólna
  • Laserowa
  • Dermochirurgia

Kosmetologia

Nasz salon kosmetyczny
stanowi kontynuację oraz
uzupełnienie zabiegów medycznych